Підписатися на RSS

У СВІТ ПРОФЕСІЙ І ЗНАНЬ ІЗ УНІВЕРСИТЕТОМ «УКРАЇНА»!

/Files/images/ab_mukolaiv.png- На порозі відповідальна пора для кожного вишу країни – набір абітурієнтів. Як цей процес проходить сьогодні в Миколаївському інституті Університету «Україна»? Що нового пропонує ВНЗу цьому році вступникам? Ці питання ми задали проректору з формування та розвитку контингенту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» Мірясі Галині Іванівні.

- Життя іде і все корегує. Одна подія змінює іншу. На минулому тижні ми урочисто вручали дипломи нашим випускникам, яких у цьому році було 1760. Це молодші спеціалісти, бакалаври, спеціалісти та магістри.

Таку кількість молодих спеціалістів ми інтегрували в економічну та соціальну сферу, юридичну галузь, систему охорони здоров’я нашої країни.

За 15 років свого існування наш ВНЗ випустив близько 15 тисяч фахівців.

І сьогодні на порозі професійного вибору і власної реалізації стоїть молоде покоління, вчорашні випускники шкіл, для яких Університет «Україна» пропонує досить широкий спектр спеціальностей економічного, гуманітарного, юридичного напрямів (загалом 26 спеціальностей). Це правознавство, фінанси і кредит, бухгалтерський облік, банківська справа, комп’ютерна інженерія, обслуговування комп’ютерних систем та мереж, організація виробництва, менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, психологія, корекційна освіта, готельно-ресторанна справа, туризм, організація обслуговування в готелях, організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі, комерційна діяльність, соціологія, соціальна робота, здоров’я людини (фізична реабілітація) тощо.

Кожен ВНЗ має свою історію і проходить етапи розвитку. В цьому році наш Університет в цілому підтвердив ІУ рівень акредитації, найвищий рівень, який надає право випускати магістрів. До речі, в інституті акредитовано 15 магістратур (корекційна освіта (за нозологіями), фізична реабілітація, соціологія (за видами діяльності), психологія, журналістика (за видами), економічна кібернетика, маркетинг, фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами), банківська справа, оподаткування, облік і аудит, товарознавство і комерційна діяльність, менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), готельна і ресторанна справа, переклад).

На базі інституту університет створив новий структурний підрозділ – Миколаївський коледж Університету «Україна», в який перейшли 9 спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст» (бухгалтерський облік, фінанси і кредит, правознавство, організація виробництва, видавнича справа та редагування, комерційна діяльність, обслуговування комп’ютерних систем і мереж, організація обслуговування в готелях, організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі), до якого можуть вступати абітурієнти як на базі 9, так і 11 класів, і навчатись можна як на денній, так і на заочній формі.

У цьому році ми повністю оновили нашу ліцензію, пройшли успішно акредитацію і ліцензування 22-ох спеціальностей.

Уся інформація про діяльність ВНЗ розміщена на сайті, який знайти дуже просто: www.mmirl.edu.ua.

У цьому році ми переїхали в нове, відремонтоване приміщення по вул. 2-га Військова, 22.

- Чи працюють у цьому році соціальні програми підтримки різних верств населення та категорій вступників?

- Інститут своєю діяльністю підтверджує і постійно втілює в життя демократичні принципи освіти: надати можливість усім бажаючим незалежно від місця проживання, матеріальних можливостей та соціального статусу отримати вищу освіту.

Активно діють соціальні програми підтримки малозабезпечених верств населення, молодих сімей, дітей-інвалідів та осіб із особливими потребами, талановитих, креативних студентів, студентів-відмінників та студентів, що мають здобутки в науці.

Система пільг і знижок, що розроблена саме для таких категорій студентів, надає змогу здобувати вищу освіту кожному бажаючому.

Крім того, студент, який має бажання здобути в нашому інституті 2-гу спеціальність, отримує 50%-ву знижку по оплаті за навчання на другій спеціальності.

Також студенти, що навчаються в нашому інституті разом зі своїми дружинами, чоловіками, батьками, дітьми також мають знижки по оплаті за навчання.

Інститут максимально наближає надання освітніх послуг до студентів сільської місцевості.

Для цього інститутом створено і успішно діє 29 консультаційних пунктів по всьому Південному регіону України.

В цих пунктах студенти сільської місцевості мають можливість особисто проконсультуватись із провідним викладачами інституту, докторами та кандидатами наук.

Двері відбіркової комісії Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна», як завжди, гостинно відкриті для кожного, хто хоче отримати гідну освіту, наповнити своє життя яскравими подіями студентського життя!

- Ваші побажання абітурієнтам?

- Шановні вступники! Ось і настав час подбати про те, щоб отримати сучасну високоякісну вищу освіту, яка створить у майбутньому надійну основу щасливого і заможного життя. Якщо Ви хочете стати успішним фахівцем, отримати професію, яку потребує ринок праці та гідну заробітну плату, тоді наш ВУЗ саме для Вас! Ходімо з нами у світ професій і знань!!!

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.